Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.
IPEC Krivka

O nás

IPEC Group patrí k dominantným poskytovateľom projektového manažmentu v oblasti stavebných výkonov už od roku 1993 na Slovensku, ale i v strednej a východnej Európe.

Za ten čas rôznymi formami zastrešoval projekty s celkovou úžitkovou plochou vyše 800.000 m2 presahujúc celkovú hodnotu 500.000.000 €.

Špecializujeme sa predovšetkým na priemyselné a logistické areály, no venujeme sa aj výstavbe bytov, obchodných priestorov a kancelárií.

Napriek tomu, že konkurencia v podnikateľskej sfére narastá kvantitatívne aj kvalitatívne, darí sa nám nachádzať stále nové kreatívne riešenia.

shape 1 shape 1

IPEC v číslach

Map of Europe
800 000
m2 obchodného a logistického priestoru
25+
rokov služby
5+
krajín
500+
hektárov vytvorenej pôdy
70+
klientov

Galéria referencií

Arcelor
Asbis
Delphi_senica
Delta1
Delta2
Delta3
Delta44
Delta5
Dura_timisoara
Eaton
Ford
Hella_timisoara
Honda
Kia
Lagermax
Makino
Mercedes
Naceva
Oberon
Prologis
Prologis2
Scania
Src_IMG_6846
Vaillant
Vaillant2
Yazaki_uzhorod

Naši klienti

Billa
Cocacola
Delphi
Dhl
Ford
Gabor
Giesecke&devrient
Hella
Honda
Mahle
Mcdonald
Mercedes
Merck
Prologis
Scania
Shell
Vaillant
Volksbank
Yazaki

Aktuálne projekty

mahle_big
Popis:
Developerská skupina IPEC Group stavia pre nemeckého investora výskumno-vývojové centrum a výrobné haly v senickom priemyselnom parku.

V prvej fáze tu vznikne čiastočnou prestavbou a pripojenou novostavbou existujúcich budov, výskumno-vývojové centrum, v ktorom nájdu prácu najmä vysokokvalifikovaní inžinieri.

Následne (2. fáza) pribudnú aj nové výrobné haly s celovou rozlohou až 20 000 m². Vzniknú vedľa existujúcich výrobných prevádzok. Nemecký výrobca si vzniknuté kapacity od IPEC-u prenajme na 15 rokov. Stavba R&D Centra sa bude užívateľovi odovzdávať v auguste 2021.

Poklopanie základového kameňa – VIDEO.
d1center_big
Popis:
D1 Center je viacúčelové nákupné, kancelárske a servisné centrum v srdci parku D1. Park D1 bol založený známym slovenským developerom nehnuteľností – spoločnosťou IPEC Group v roku 2004.

Od roku 2018 pracuje spoločnosť IPEC Group na revitalizácii objektu a jeho ďalšom rozšírení (projekt D1 Business Park) a využití.

D1 Center poskytuje viaceré služby (napr. servisné, reštauračné, atď) pre nájomcov, viac ako 5000 ľudí zamestnaných v logistickom parku ale aj pre tranzit, ktorá cez túto oblasť prechádza.

Existujúce priestory s flexibilnou výmerou poskytujú možnosť nájmu kancelárií, skladov či obchodných jednotiek.

Eventový priestor D1 Expo sa nachádza v srdci budovy D1 Center.

Celková kapacitou do 500 účastníkov na viac ako 800 m2 ponúka moderný, flexibilný priestor pre usporiadanie konferencií, výstav či firemných eventov.
bluesky_project
Popis:

Projekt BLUESKY predstavuje modernú a digitálnu platformu, ktorá má za úlohu poskytnúť všetkým záujemcom plnohodnotné služby spojené s medzinárodným obchodovaním a hľadaním nových trhov, príležitostí, expanzie a rastu.

BLUESKY poskytuje komplexné služby v 4 oblastiach, a to:

  • Prieskum trhu
  • Marketing a Predaj
  • Logistika (Sklady, Transport, Colné služby)
  • Podporné služby (Financie, Právo, Účtovníctvo, Backoffice)

V projekte kombinujeme vyše 20-ročné skúsenosti v medzinárodnom biznise, spoločne s dostupnými digitálnymi nástrojmi ako HUBSPOT, MS AZURE či Virtuálna Realita. Našim cieľom je priniesť našim partnerom miesto, kde budú môcť bezpečne a bez zábran obchodovať v globálnom priestore.

Náš silne individuálny prístup, dostupný tím odborníkov a profesionálov zaručujú vysokú mieru spokojnosti s poskytovanými službami.

d1park_big
Popis:
D1 Business Park Senec sa nachádza v centre D1 Park, najväčšej logisticko – obchodnej zóne v strednej a východnej Európe, ktorá zahŕňa viac ako 900,000 m2 priestorov, 70+ medzinárodných a lokálnych spoločností s viac ako 5000 zamestnancami.

D1 Business Park sa nachádza iba 25 minút od centra Bratislavy na výjazde z diaľnice D1 na Senec. Vynikajúca poloha priamo v centre najväčšej industriálnej zóny v strednej a východnej Európe umožňuje rýchly dosah celého regiónu západného Slovenska.

D1 Business Park na území 4ha, v plánovaných 3 objektoch (A,B,C) ponúka takmer 25,000 m2 podnikateľských - obchodných a skladovacích priestorov na prenájom.

Ponúkajú možnosť prevádzky skladu, predajní, kancelárií či showroomov v jednom priestore s parkovaním priamo pred prevádzkou.

Výstavba prvého objektu (A) je plánovaná v druhej polovici roka 2019 a poskytne takmer 7000 m2 skladovacích a predajných plôch s kanceláriami až do 2,000 m2.

D1 Center, ktoré sa nachádza hneď v blízkosti plánovaných priestorov, poskytuje viaceré služby pre nájomcov (napr. servisné, reštauračné služby či eventové priestory) a taktiež možnosť prenájmu už existujúcich priestorov s flexibilnou výmerou od 120 m2.
shape 1 shape 1
IPEC GROUP
Diaľničná cesta 22B
Senec, 903 01
Slovenská republika
Tel: +421 240 100 200
Email: info@ipec-group.com
GPS:
48°14'28.2"N 17°21'33.2"E
48.241157, 17.359208

Chcete zistiť cenu prenájmu alebo sa dozvedieť viac? Napíšte nám.